Montaažitöid tegeva ettevõtte puhul pean oluliseks korrektsust, süsteemsust, ettemõtlemise võimet, tähtaegadest kinni pidamist, kvaliteeti, dokumenteerimise täpsust ja koostöösoovi.
Rivest OÜ-ga oleme koostöös ehitanud peamiselt suuremahulisi põllumajandusobjekte.
Iga koostööleping Rivestiga on töövõit. Rivesti meeskond on professionaalne, neil on tugev koostöötahe, nad oskavad enne tööde algust esitada oma soovid objekti ettevalmistusele, et tööde teostamine oleks kiire ja kvaliteetne. Planeerivad töid ettevaatavalt ja leiavad kiirelt lahendused ka olukordades, kus kõik ei suju nagu algselt planeeritud. Ei poe peitu, kui miskit on läinud planeeritust teisiti ja lahendavad ära ka olukorrad, mis on ebameeldivad.
Teistele ei julgegi soovitada, sest võib juhtuda, et neil ei jagu enam aega meie objektidega tegeleda. Kes korra Rivestiga koostööd teeb, ei soovi enam teistega katsetada.

Rivo Teppo
Mapri Ehitus OÜ

Oleme Rivest OÜ-ga teinud koostööd mitme objekti puhul, nt Marktetex Vision OÜ (BLRT Grupp AS) tootmishoone Tallinnas ja Thermory AS tootmishoone Lool.
Rivestil on noor, kuid asja tundev ja kaasa mõtlev tugeva koostöötahtega meeskond, kes keskendub headele lõpptulemustele. Nende eelis on, et nad naudivad töö tegemist.
Pean meie kõige suuremaks töövõiduks plaanitud eesmärkide õigeaegset saavutamist. Soovitan Rivest OÜ-d ka teistele koostööpartneriks.

Eduard Kikkas
AS Maru Ehitus


Montaažitööde partnerid kujunevad hanke käigus. Reastame pakkumused hinna alusel ning lisaks sellele uurime tausta (referentsid, maksekäitumine, tööde teostamise tempo jne). Selle põhjal tekib teatud pilt, mille järgi töövõtja valime. Kaasame kindlasti ka edaspidi Rivest OÜ töövõtjana oma hangetesse.
Minu juhitud objektidel on Rivest OÜ paigaldanud metallkonstruktsioone, Z-roove, kandeplekki ja vihmaveesüsteeme.
Rivest OÜ eeliseks on hea tööde tempo, kiire suhtlus ja osavõtlik probleemide lahendamine. Töövõtja ei tule mitte küsimustega, kuidas lahendada, vaid ettepanekutega: kas lahendame nii?

Jonatan Lige
Nordecon Betoon OÜ

 

Rivest OÜ on meie montaažitöö alltöövõtja olnud kolmel põllumajandusobjektil ja ühel logistikakeskuse objektil.
Olen rahul nende kogemusrikkuse, kärme probleemilahenduse ja ehituskiirusega. Minu arust on Rivest OÜ suurim vara nende professionaalsus.
Soovitan Rivest OÜd partneriks ja alltöövõtjaks ka teistele ettevõtetele.

Ansis Segliņš
Mapri Būve SIA